post

11.02 – Kurs Reiki I Stopnia z Beatą Ślusarek i Jasnowidzem Robertem

Punktualnie o 10:00 w Akademii spotkały się cudowne energie – tak różne, a zarazem tak podobne do siebie. Wszystkie te osoby miały jeden wspólny cel – zmienić swoje życie, wzrastać, dzielić się swym dobrem z innymi. Wiedzieliśmy od początku, że żadna z tych osób nie zjawiła się przypadkowo w tym miejscu… Szybko okazało się, że mięliśmy rację.

Beata Ślusarek, Mistrzyni Reiki podeszła do całej sprawy bardzo poważnie. Przedstawiła BHP pracy z energią oraz zainicjowała wszystkich do I stopnia „Shoden” w systemie Usui Shiki Ryoho Reiki. W międzyczasie Jasnowidz Robert zrobił wszystkim bardzo fajny test, przeanalizował plan duszy każdego z uczestników oraz omówił swoje wizje dotyczące każdego z Kursantów – a wszystko to w atmosferze drobnych żartów i przykładów z życia wziętych.

Na deser zostawili to co najlepsze – wspólną medytację, która była doświadczeniem nie z tej Ziemi – doznaniem bardzo pięknym i silnym, które długo wszyscy zapamiętają.

Kto choć trochę powątpiewa w DAR Roberta, czy Beaty powinien spotkać się z nimi twarzą w twarz i doświadczyć ich podwójnej mocy. To cudowni ludzie nastawieni na pomaganie i dzielenie się z innymi swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Będziemy jeszcze nieraz zapraszać ich w nasze progi, a wczorajszy kurs to zaledwie początek pięknej i owocnej współpracy.

One Comment

 1. added on 12 Lut, 2017
  Odpowiedz

  Bardzo dziękuję za przemile słowa i gościnę 🙂
  To były wyjątkowe warsztaty bo i gospodyni duchowa 🙂
  Moniko dziękujemy za to wspólne dzieło 🙂
  Dziękuję wszystkim aniołom za uczestnictwo <3

Add your review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.